Wszystko na temat Real Farm Sim PC

Moda na jakiejkolwiek maści symulatory od prostolinijnego kamienia po kilka bardziej zaawansowany życia, idzie w najprawdziwsze. Jednakże fani kółek rolniczych nie posiadają za wysokiego wyboru w ostatnim poziomu poza dobrze znanym Farming Simulator. Na naprzeciw oczekiwaniom wyszła ekipa Triangle Studios, która postanowiła stworzyć Realną Farmę i realną konkurencję dla tego Farminga. Niestety finalnie dostaliśmy coś całkowicie niezależnego od pierwszej wizji autorów.

Mało kto by przypuszczał, ale omawiany produkt oferuje malutki zalążek fabularny, co raczej nie jest szczególnie spotykane w współczesnego rodzaju symulatorach. Przygodę rozpoczynamy u dużego farmera Mata. Właśnie na jego polu wykonujemy pierwsze zlecenia, by w późniejszym czasie doświadczyć na własne plus tłuc się z dodatkowymi wirtualnymi rolnikami o wpływy, czy zbytek plonów. Trzeba przyznać, że koncepcja komunikowała się całkiem nieźle, a co z ostatniego bowiem zginęła w morzu nijakości oraz wszechogarniającej nudy przez które podziękowałem za tryb prace po godzinie od odpalenia programu.

 

 

Jakości w żaden metoda nie poprawiają łatwe zadania polegające zawsze na ostatnim jednym - jedź zasiej w określonym terminie, oddaj sprzęt. Doprawdy można usnąć.

Mimo wszystko pod najważniejszym względem, czyli zatrzymywania się uprawą pola, towar w pewnym stopniu spełnił pokładane w nim szanse. A mimo to zupełnie szybko rozczarowały mnie małe powierzchnie działek chociażby w najściślejszym stopniu nieporównywalne spośród obecnym bogactwem oferowanym przez Symulator Farmy. W rezultacie wykonywana praca kończy się dość szybko, bo po kilku okrążeniach traktorem.

W walce do wyboru jesteśmy zestawy traktorów, ciągników, pługów, albo nawet kombajnów. Kupimy je na własność (za kredyt) lub wypożyczymy. Ale Pobierz Agrar Simulator Historical Farming co z tego kiedy nawet pomimo posiadania licencji marek wybór jest tragicznie mały? Oczywiście na wczesny rzut oka cała lista może imponować, ale po zdobyciu w wybór danego rodzaju kupujemy ich jedynie kilka, często po dwa.

 

 

Podobnie rzecz tworzy się ze zwierzętami. Choć możemy i działać także w współczesnej rzeczy, to że ich ilość dana do możliwości stanowi niezwykle popularna - wiąże się do około czterech gatunków.

Choć gra oferuje zarówno obsługę pada kiedy i klawiatury, zatem w sukcesie ostatniego kontrolera nie możemy zmienić żadnych ustawień. A żyje taka potrzeba, bowiem samo sterowanie za pomocą klawiszy wygląda po prostu tragicznie oraz jest dość nieintuicyjne. Za idealny przykład niech posłuży fakt, że gdyby dojść czym się wysiada z traktoru musiałem zasięgnąć danych w internecie. Przesiadka na pada staje się tak jakby koniecznością.

 

 

Przynajmniej na ważny etap oka oprawa wizualna wygląda przyzwoicie, a wygląd detali drzew lub trawy nie budzi zastrzeżeń, więc im dalej w natłok tym występuje więcej fuszerki. Odwzorowanie maszyn ukazuje się po prostu średnio, i brak elementarnego wskaźnika pomiaru prędkości umieszczonego na belce rozdzielczej jest idealną wisienkę na torcie. Jakość budynków i budzi moje zastrzeżenia.

Na plus na pewno zaliczę fakt swobodnego rzucania się oraz planowania o tym co zamierzamy robić. Na dowód wybrać się do miasta miasta, które choć nie stanowi niezwykle delikatne, to pokazuje ciszami i wygląda bardziej stolicę duchów, aniżeli tętniące byciem miejsce. Podobnie rzecz robi z pojazdami – na pełną grę sporadycznie przejedzie indywidualny a ten jedyny typ maszyny.

 

 

Ogółem cały świat wygląda bardziej projekt studenta pierwszego roku programowania niż profesjonalisty otrzymującego za jedno nie małą pensję.

Real Farm Sim jest niestety gorszą kopią Farming Simulatora, która w smaku jest zamiar mniej do zaoferowania, aniżeli większy konkurent oraz z określoną farmą ma cokolwiek wspólnego. Generalnie odradzam zakup tego wyniku w jakiejkolwiek cenie.