Wszystko o Symulator Farmy 19 PC Soundtrack

Zanim będziemy byliśmy nadzieję pograć w Farming Simulator 21, ekipa Giants Software postanowiła odświeżyć nieco swoje aktualne dzieło, wydając FS19 w tak zwanej Platinum Edition. Wypakowana zawartością reedycja umieszcza w swoje ręce podstawkę oraz niemal całe ważne dodatki, jakie pojawiły się na powierzchni tych miesięcy. Czy pakiet ten, przydatny jest Waszej uwagi?

W porządkach postępującej cyfryzacji, wyścigu szczurów a mieszkania w miejskim zgiełku, wielu ludzi zaczyna fantazjować o tym, gdy to stanowiło istnieć i funkcjonować na wsi - na model w rolnictwie. Niestety teraz jest wówczas działanie ekskluzywne dla osób, które naprawdę dużo się na tym potrafią i potrafią z nielicznego gospodarstwa zrobić dobry biznes. Typowym "mieszczuchom" jest tylko wirtualna poza tego poznania, oraz tąż dostarczy wam naprawdę udany Farming Simulator 2019.

Przez dłuższy czas Giants Program było oceniane za to, że działa kolejne odsłony swojej bestsellerowej serii na starej technologii, co z serii zachęciło innych deweloperów do czynienia dodatkowo w ramach rynkowej konkurencji zmusiło studio do robienia. Dzięki temu "dziewiętnastka" powstała na kompletnie nowym silniku i, co tu dużo mówić, zaliczyła ogromny skok względem poprzednika! Miłośnicy praktyki w tle mogą tu dzielić na zdrowe żywe oświetlenie, reakcję maszyn na fizykę gleby, większe i większe w handle mapy, a też kilka wiadomości w samej rozgrywce, gdy na dowód jazda konna!

 

 

Co prawda, nadal nie istnieje więc wizualny poziom takiego Red Dead Redemption 2, czy Horizon: Zero Dawn, ale nie o to ale w ostatnim całym działa. Gra nie równa się realistycznej grafice wypalającej mózgi, bo tym czego tak właściwie oczekujemy od takich gier, jest pomyślne i relaksujące doświadczenie.

Największym atutem Farminga, i dodatkowo jego najważniejszą przewagą nad konkurencją, jest mocna biblioteka licencjonowanych organizacji i narzędzi, oraz co wewnątrz tym chodzi szeroki wachlarz mechanizmów rozgrywki do przetestowania na bliskich wirtualnych gospodarstwach. W Platynowej edycji gry znajdziecie blisko 120 marek producentów, 20 rodzajów pojazdów oraz mało 45 typów urządzeń potrzebnych każdemu rolnikowi.

Możecie tu zasiąść za sterami ciągników Fiata albo też New Hollanda, pokierować wielkimi kombajnami, ładowarkami, albo nawet paszowozami do mieszania kiszonki z sianem i słomą. Do nich dokładnie możemy podpiąć odpowiednie dodatki, a między innymi są to pługi, siewniki, kosiarki, chwastowniki, a nawet rozrzutniki gnojówki. Szczerze powiedziawszy mógłbym brzmieć to wszystko w nieskończoność, a a właśnie że o czymkolwiek bym zapomniał.

Najprzydatniejsze istnieje w współczesnym pełnym to, że Giants Software zapewniło wsparcie modów nie dopiero na pecetach, lecz zarówno na konsolach, dzięki czemu możemy wzbogacić swoje farmy o inne sprzęty, dodatki ułatwiające rozgrywkę, a jakby tego istniałoby kilka, jesteśmy okazję uzyskania map realizowanych przez społeczność! Tenże z tej możliwości skorzystałem i po każdych 4 godzinach przeglądania katalogu, pobrałem jakieś 80 modyfikacji, w tym 5 ciekawych map.

 

 

Dzięki fanowskiej twórczości możecie przenieść się do malowniczej Toskanii, rozwijać pole tuż przy azteckiej piramidzie, rozgościć się na naturalnej polskiej wsi. Co ciekawe, na poszczególnej z mapek swym posłaniem jest robienie farmy podczas... wojny, bo po niebie zasuwają ogromniaste bombowce.

Oprócz możliwości zaorania pola, obsiania go odpowiednimi nasionami, a następnie zbioru plonów, twórcy udostępnili także możliwość hodowli kilku wybranych modeli zwierzaków, którymi są kury, konie, owce, krowy oraz świnie - niestety moduł ten jeszcze wymaga sporego dopracowania. Swoja gospodarka w trosce nad pupilami wiąże się tylko do nakarmienia ich od okresu do momentu, posprzątania im zagrody i zapewnienia ludzi do rozmnożenia. Jak wiele więcej na farmie robić spośród nimi nie trzeba, ale każdą z wymienionych prace można ubrać z fajną, ładniejszą także bardziej angażującą rozgrywkę.

Główną siłą napędową tego standardu pracy jest wszakże wolność naszych postępowań oraz jako ktoś chciałby spędzić cały dobę nawet na dojeniu krów, czy pielęgnowaniu koni, powinien zawierać taką ofertę. Na szczęście to niewielki minus który nie zaburza odbioru całej produkcji. A bowiem istniejemy zaraz przy wspomnianej swobodzie, warto opowiedzieć co kilka o sposobie pisania także swego rodzaju, projektowania naszego gospodarstwa rolnego.

 

 

Gdy na danej mapie będziemy przedstawiać własny domowy kawałek ziemi, możemy z nią wykonać absolutnie wszystko co nam się zamarzy. Nie oddaje Ci pewna górka tam na uboczu? Spoko, edytor terenu umożliwi Ci ją zapłacić. Chciałbyś mieć dużo zieleni dookoła siebie? Możesz "pomalować" ziemię czy temuż zaorać teren i zasadzić trawę. Dzięki modom mogłem znacząco rozszerzyć podstawowy asortyment budowlany, oraz co za tym chodzi puścić wodze kreatywności i podjąć stawianie farmy marzeń.

Domek zbudowany, Farming Simulator 2009 za darmo garaż umiejscowiony, ogródek przystrojony fontanną także wyjątkowymi dekoracjami, malutkie sady z jabłoniami zdolne do tworzenia, zostało zainteresować się budową płotu oraz bramy wjazdowej. No i obecne stanowił tylko moment, w którym wymiękłem, a nerwy wzięły mnie tak mocno, że aż usunąłem cały zapis. Ten kto wcale nie stawiał ograniczenia w Farmingu na padzie, ten nie wie czym stanowi samozaparcie i naturalne bycie w imię sztuki. O ile zapewne na myszce i klawiaturze wszystko działa cacy, tak precyzja budowania padem jest daleka od perfekcji! Wyobraźcie sobie, że macie miejsce wielkości boiska piłkarskiego a pragniecie je odpowiednio ogrodzić, żeby móc po nacieszyć oczy pięknymi widokami.

Istną katorgą jest organizowanie każdej ścianki jeszcze w taki system, aby wszystkie idealnie do siebie pasowały - i gdy się jest do ostatniego "pedantem", tak można się mocno wściec. Niemniej natomiast gdy przeboleje się takie trudne elementy, można machnąć sobie naprawdę przyjemne gospodarstwo i pochwalić się nim z nowymi graczami online w stylu wieloosobowym.

Nie do upadku istnieję natomiast pewien co do tego, czy oszczędność w Farming Simulator 19 została odpowiednio zbalansowana. Teoretycznie nigdy nie brakowało mi pieniędzy do tego stanu, abym musiał dramatycznie szukać dobrego zarobku, ani nie szedł w szerokich luksusach z milionami na koncie. Nawet jak wynajmowałem pracowników, aby zajęli się monotonnymi zadaniami za mnie, i ja rozglądałem się za jednymi kontraktami na innych farmach, odczuwałem finansowy komfort. Gdy wydałem prawie 70 kafli na nowoczesny sprzęt, obróciłem 3 razy z zapasami zebranymi w silosie a obecnie był dodatkowe 25 tysięcy.

 

 

Oczywiście żeby nie przesłodzić, produkcja GIants Software jest więcej kilka poważnych mankamentów. Z takich typowo subiektywnych spostrzeżeń mogę powiedzieć, że bardzo brakuje mi tu nawet kilku dodatkowych gatunków zwierząt hodowlanych lub same owoców do uprawy. Jeśli zaś idzie o bardziej powszechne problemy, tu na pewno trzeba wskazać relatywnie małą liczbę piosenek w wszelkiej ze stacji radiowych - obecnych stanowi całkiem sporo, a są po 3-4 zapętlane utwory.

No i wreszcie to, co stosuje się w oczy najbardziej - cholernie pusty świat. Nie chodzi mi tu o architekturę czy krajobraz, a o szeroko rozumiane "życie". Na drogach spotkać tu ważna ze 3 samochody na krzyż, przechodniów właściwie nie ma, oraz na sąsiadujących farmach nikt nie pracuje - jednak to tak absolutnie nikt. Nagle z dnia na dobę ich stany się zmieniają, ale absolutnie nie ujrzymy żadnego innego rolnika za sterami ciągnika.

Po tych mało przydługich wywodach, musimy przejść do reakcje na badanie, po które tutaj w celu przyszliście. Czy polecam wygrać w Symulator Farmy 2019? Więc tak naprawdę chce od rodzaju gracza jakim jesteście. Jeśli czujecie się zmęczeni wszechobecnymi naparzankami, wojnami, zombiakami także przyszłymi tego gatunku bzdurami, śmiało możecie przekazać tej prac szansę.

Zabawa w farmera oferuje niesamowicie relaksującą rozgrywkę, zezwala na wyciszenie się po dniu pełnym wrażeń, oraz na dodatek wzbogaci waszą wiedzę. Osoby poszukujące zaś dobrych wrażeń zasną z nudów przy trzeciej obsianej grządce.